Kurz angličtiny online přes Skype

Jedná se o moderní způsob výuky. Výuka Angličtiny přes Skype probíhá prostřednictvím počítačového programu, který umožňuje hlasovou komunikaci zdarma mezi počítači. Při komunikaci může student lektora sledovat pomocí webkamery. Jednotlivé lekce angličtiny trvají vždy 50 minut, lektor se věnuje pouze vám, kurz je tedy přizpůsoben přesně pro vás.

Výhody výuky Skype angličtiny

 • učíte se v pohodlí vašeho domova, či kanceláře
 • lekci můžete začít kdykoliv, záleží jen na vašich časových možnostech
 • ušetříte spoustu času a peněz, není potřeba nikam dojíždět
 • lektor se věnuje pouze vám
 • díky úspoře nákladů na dopravu lektora je lekce skype angličtiny za 50% ceny klasického kurzu
 • vhodné pro všechny úrovně, od začátečníků po pokročilé

Typy kurzů

Jednou z výhod výuky přes Skype je možnost učit se přesně to, co potřebujete. Sami si zvolíte, zda se budete soustředit na konverzaci, či spíše na gramatiku, možností je mnoho. Lektoři Skype angličtiny se věnují celou výuku pouze vám, individuálním přístupem vaši situaci zhodnotí a navrhnou metody výuky. Můžete si také vybrat jeden z několika typů kurzů online výuky, které jsme pro vás připravili:
 

Obecná angličtina

Jedná se o kurz, který se zaměřuje na zdokonalení všech aspektů anglického jazyka. Je ideální pro studenty, kteří s jazykem přes Skype začínají. V tomto kurzu budete s lektorem pracovat na vašich dovednostech ve čtení, poslechu, psaní, gramatice, konverzaci a v neposlední řadě na slovní zásobě.

Anglická konverzace

Čím více jazyk používáte, tím více jistoty získáváte a komunikace v angličtině je pro vás mnohem přirozenější. Tento kurz se skrze širokou škálu každodenních konverzačních témat zaměří na plynulost vašeho mluveného projevu a na rychlost vaší reakce v komunikaci. Je optimální pro studenty, kteří se již seznámili se základní gramatikou.

Příprava na zkoušky a certifikáty

Je vaší ambicí získat některý z oficiálních certifikátů či zkoušek z anglického jazyka? V tomto kurzu vás
připravíme prakticky na každou zkoušku (FCE, CAE, TOEFL, IELTS...). Lektor vám zprostředkuje materiály určené výhradně k přípravě na vámi zvolenou zkoušku. Díky našim zkušenostem vám také poskytneme rady a tipy, jak zkoušku nejlépe zvládnout.

Obchodní angličtina

Tento kurz je navržen pro všechny, kteří používají angličtinu v zaměstnání. V každém kurzu se budeme snažit vyjít vstříc vašim specifickým podmínkám.
Zdokonalíte si například:
 • konverzaci po telefonu
 • schopnosti vyjednávání
 • dovednosti prezentace
 • prezentování vašeho názoru
 • specifickou obchodní slovní zásobu

Angličtina v zaměstnání

Používáte angličtinu při vaší každodenní práci? Pomůžeme vám se všemi oblastmi slovní zásoby, ať už používáte technickou angličtinu nebo pracujete v hotelu a komunikujete se zákazníky. Při první hodině lektorovi popíšete vaše specifické potřeby a dále už budete pracovat pouze na tom, aby pro vás angličtina v práci byla přirozenou záležitostí

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!